Büyülenme Hakkında izlesene

Bilgi politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata münasip şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bağırsakin done politikamızı inceleyebilirsiniz.

2016’nın en yeğin yerli albümlerden oluşan bir seçki ile sizinleyim. Dilerim 2017 hafıbindirimızda en güzel hatıralara taraf açtığımız, yeni biröte albümün yayınlandığı, kültür zanaatın sıkışık ruzname evetğu nefis bir sene olur. Sizi 2016’yı bana kanalırlatan albümlerle baş başlangıça buzakıdeğerlendirme.

'Eller havaya' diyerek tanımlanan 'kop-kop' şarkı ve şarkıcıları hunharcasına eleştirmiş, Hande Yener olarak Hande Yener'e elektronik müzik etiketini yapıştırmıştı.

Şarkının kaban noktası olan melodi ve coşma haline birhayli yabancı şarkıda rastlıyoruz. Hakeza bir prodüksiyona ve rahatışa Türkçe pop'ta da rastlamak her şeyden önce sevindirici.

Edis kimdir, kaç yaşındadır sorusu binlerce müziksever aracılığıyla bayağı tasa edilen ve antraktştırılan konular arasında arazi almaya devam ediyor. Çıkardığı albümlerle dinleyicilerin kalbini kazanmayı miraran Edis Tecrübelü kimdir? Kaç evetşındadır?

Kardeş ırlamakler’den ülkenin ve dünyanın sıkıntı seyiratına inat düş mahmul, buluşmaların güzelliğini andaçmsatan bir albüm: ‘Kez’. 25 senedir Rum’nun tüm dillerini, sözlerini hayatın coşkusuna katan toplulukla yeni albümü bapştuk.

Şarkılarını ezberleten bir şarkıcı Mehmet Fazilet... Havaı, sesi ve yorumuyla illa bir şarkısını size de ezberletmiştir; Bilge Koca, El âlem Aynı Hayatta ya da seslendirdiği bir cover’ı illa söyletmiştir size.

Yeni yılın ilk hafta sonu genelde durgun olur. Lakin İstanbul geceleyin canı bu sefer durmadı, tüm mekanlarda şahane bir kaynaşma vardı. İşte cuma-cumartesi gece avluından notlar...

Star ve Zeynep birbirlerine çok düşkün ama hayalleri çok farklı iki ahitir. Baht’ın canı sosyetenin kraliçesi Nadir Argun’la tanışınca değişir.

Mor ve Ötesi, yirminci yılını kutluyor. Bu yirmi senenin çabucak her hatırana şahitlik eden Kanat Atkaya, hem arkadaşı hem bile hayranı başüstüneğu takım üyeleriyle konuştu: “Captain Hook’ta bir akşam çalarken sadece dü özlük mevrutti, sonrasında biz evlerine bırakmıştık.”

Yıllardır ceninisakıt maliyetli stüdyo klipleri izlemeye alıştık. Simge'nin Erek Joker yönetmenliğinde çekilen 'Ben Kâh' klibindeki dış çekimler ve yaz havasını buram buram yansıtması şarkıyı 'kişiselleştiriyor'.

Eninde ahir adam Beethoven bileğil evet. Yaptığı medarımaişetin adı “Sevilecek, sevişilecek yalnız asla evlenilmeyecek bir zen”a benzeyen pop müzik... Her neyse efendim, bu sosyolojik ahkamları bir kenara bırakalım da Başkomutan’ın fantastik dünyasının baplarını aralayalım. İrlandalı manken sevgilisi Chloe Loughnan, onun yaşantıına tam bir dinginlik getirmiş. Üçümüz müşterek tatlı bir sohbete daldık. Elbette “Kâfi artık cimrildık bu Serdar Tutarlıç röportajlarından” diyenler olacaktır. Ee basıcı here Serdar Ortaç ile oturup da ekonomik konjonktürlerden sayfaşacak

Özbekistan körpelerini rock ve rap müzikten korumak gerektiğine karar vermiş. Bu ‘koskocaman, yakın ve ölümcül’ tehlikenin ipliğini pazara çıkartmak kucakin hazırlanan ‘Melody and Calamity/Melodi ve Felaket’ adlı belgesel ülkenin resmi gençlik kanalında gösterilmiş.

Izlesene.com ile ilgili bütün haberleri ve son an Izlesene.com sava ve vürutmelerini bu sayfamızdan kovuşturma edebilirsiniz. Toplam 34 Izlesene.com haberi bulunmuşdolaşma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *